Porsche 911 GT3 wrócą do właścicieli!

Jedna z głośniejszych akcji serwisowych właśnie dobiega końca. Jej finał oznacza dla właścicieli 911-tek GT3 nowe silniki i przedłużoną o rok gwarancję. 

Na początku tego roku na Porsche padł blady strach. Kilka 911-tek i to w ostrej odmianie GT3 spaliło się. Producent obiecał rozwiązanie tego palącego problemu w przeciągu tygodnia. Właśnie mija miesiąc odkąd niemieccy inżynierowi uwijają się w ukropie i… jest dobrze – 22 kwietnia ponownie ruszy produkcja GT3.

911 GT3 Porsche 911 GT3 wrócą do właścicieli!

Właściciele 785 sprzedanych mogą więc spać już spokojnie. Wszystkie sprzedane egzemplarze otrzymają nowe, bardziej wytrzymałe silniki i dłuższą o rok gwarancję. Przerwa w jeździe niejednemu właścicielowi pokrzyżowała wczesno-wiosenne plany, ale czego nie robi się dla widoku błyszczącego, gotowego do wejścia w najostrzejszy zakręt na torze Porsche 911 GT3 w swoim garażu.

2014 porsche 911 gt3 1 1024x640 Porsche 911 GT3 wrócą do właścicieli!

Adam Gieras  

Dyskusja

komentarzy

Adam Gieras

Adam Gieras

Cześć! Jestem pomysłodawcą portalu MotoPodPrąd i od samego początku pełnię zaszczytną funkcję redaktora naczelnego. Urodziłem się w 1984 roku w Warszawie, z wykształcenia jestem politologiem i prawie dziennikarzem (jak prezydent Kwaśniewski, chociaż studiów nie skończyłem...), a od kilku lat zawodowo poruszam się w świecie afiliacji. Myślę, że mogę nazywać się pasjonatem motoryzacji od dziecka – już w wieku 2-3 lat pytałem o każdy samochód spotkany na ulicy: „co to?”, a dorośli musieli udzielać odpowiedzi. W wieku 10 lat pamiętałem dane techniczne i ceny wszystkich modeli dostępnych na polskim rynku – prenumerata gazety „Auto Bazar” była dla mnie ważniejsza niż nowy rower czy deskorolka. Prawo jazdy zacząłem robić na 3 miesiące przed ukończeniem 17 lat i odkąd odebrałem upragniony dokument nie rozstaję się z czterema kółkami. Dzięki motopodprad.pl udało mi się spełnić nie jedno marzenie – za co dziękuję także Wam, Czytelnikom. Prowadziłem kilkaset samochodów, więc myślę, że wreszcie poza teoretyzowaniem, mogę coś o motoryzacji powiedzieć i być może będę miał rację. Z testowania czerpię przyjemność, ale nie mierzę samochodów linijką, nie sprawdzam każdego plastiku pod względem faktury, nie interesuje mnie jaki rodzaj koła zapasowego lub zestawu do pompowania znajduje się pod podłogą. Od tego są inni. Uwielbiam auta z przełomu lat 80- i 90-tych. W moim garażu stoją obecnie Skoda Octavia III 1.4 TSI 150 KM Audi A3 1.8T 150 KM, a od niedawna spełnienie marzeń - Mercedes W124 E-24 (K-Jet, 220 KM). Nigdy nie kupię chyba nowszego auta niż mam ;)