Regulamin i dane kontaktowe

Informacje ogólne

Dziękujemy za zainteresowaniem treściami udostępnianymi przez witrynę MotoPodPrąd.pl. W trosce o zapewnienie jak najwyższych standardów upominamy o przestrzeganie poniższych ustaleń, dalej zwanych regulaminem. Jednocześnie właściciel witryny, firma AGG-Multimedia Adam Gieras zastrzega sobie prawo do zmiany poniższego regulaminu bez indywidualnego powiadamiania zainteresowanych.

Wszystko, co znajduje się na witrynie MotoPodPrąd.pl jest własnością właściciela strony.

MotoPodPrąd.pl nie ponosi odpowiedzialności za wadliwe działanie strony.

Treści 

Na portalu MotoPodPrąd.pl staramy się publikować jedynie potwierdzone u źródła informacje, nie gwarantujemy jednak 100 % pewności, że treści publikowane na łamach naszej witryny są autentyczne. Jednocześnie nie wyrażamy zgody na publikowanie treści znalezionych na witrynie MotoPodPrąd.pl bez powiadomienia właściciela witryny i uzyskania jego zgody.

Zdjęcia 

Zdjęcia w galeriach testów samochodowych, w dziale Nówka Sztuka są zdjęciami wykonanymi przez fotografów działających na rzecz witryny MotoPodPrąd.pl i są objęte prawami autorskimi. Zabrania się korzystania z nich bezpłatnie/bez zgody właściciela witryny. Zdjęcia w pozostałych działach pochodzą z archiwów producentów samochodów, którzy wyrazili zgodę na ich rozpowszechnianie lub innych źródeł, których prawa autorskie są przez witrynę MotoPodPrąd.pl respektowane.

Komentarze 

Witryna MotoPodPrąd.pl korzysta z wtyczki Facebooka i nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie informujemy, że wszystkie komentarze o treściach: obraźliwych, ksenofobicznych, rasistowskich, niezgodnych z polskim prawem będą przez właściciela witryny usuwane.

Przetwarzanie danych 

Witryna MotoPodPrąd.pl nie prowadzi rejestracji kont użytkowników, ani żadnych ankiet, które mogłyby utrwalać dane odwiedzających na witrynie MotoPodPrąd.pl.

Wszystkie informacje, jakimi dysponujemy ograniczają się do adresu IP, który wykorzystujemy do identyfikacji i gromadzenia danych demograficznych od osób odwiedzających witrynę, oraz (w przypadku komentarzy w panelu Facebook) do profilów użytkowników.

Nie udostępniamy tych danych osobom trzecim, zapewniamy naszym użytkownikom pełną anonimowość.

Reklamy 

Reklamy, które użytkownik może znaleźć na witrynie MotoPodPrąd pochodzą ze sprawdzonych, legalnych źródeł, mimo to witryna MotoPodPrąd.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść lub informacje, które użytkownik wyśle po kliknięciu w banner.

Użytkownik zgadza się na prowadzone kampanie reklamowe na witrynie Motopodprad.pl.

Użytkownik zgadza  się na publikację artykułów sponsorowanych.

Dane kontaktowe 

Właścicielem MotoPodPrąd.pl jest AGG-Multimedia Adam Gieras, która legitymuje się numerem NIP: 952-192-53-43 oraz numerem REGON: 141774761.

Kontakt bezpośredni: a.gieras@motopodprad.pl

 

Użytkownicy, którzy korzystają z witryny MotoPodPrąd.pl są zobowiązani do zaakceptowania powyższego regulaminu.

Z poważaniem,

Adam Gieras