Citroen DS dla Chińczyków

Na rynek chiński Citroen przygotował ciekawy model z serii DS. Citroen DS 6WR będzie crossoverem premium, który zadebiutuje już niebawem. Oto pierwsze zdjęcia produkcyjne

6WR to typowy crossover o średnich wymiarach jak na ten segment. Jego długość wyniesie 4,5 metra, a rozstaw osi – 273 centymetrów. Zapewni to umiarkowaną ilość miejsca w środku, aczkolwiek pasażerów będą otaczały najlepsze materiały.

We wnętrzu możemy spodziewać się niecodziennych kształtów, które idealnie wpisują się w ducha marki. Jako, że Citroen DS 6WR jest pozycjonowany jako model premium, nie zabraknie w nim również nowinek technicznych.

citroen 6wr 24 Citroen DS dla Chińczyków Auto napędzane będzie jedynie na przednią oś, a oszczędne silniki o pojemności 1,6 litra zapewnią umiarkowane spalanie oraz niską emisję spalin. Moc tych motorów będzie się wahać od 160 KM do 200 KM. Co ciekawe samochód będzie dostępny jedynie z automatem.

Uważacie, że mamy czego żałować, jeśli 6WR nie pojawi się w Polsce?

Konrad Stopa

Fot: Citroen

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: