Wersja N-Line Hyundai’a Tucson

Trzeba przyznać, że zapowiadany Hyundai Tucson wyszedł koreańskiej marce nieprawdopodobnie dobrze. Ten SUV będzie wyglądać świetnie, a teraz Hyundai pokazał jeszcze więcej – teaser wersji N-line, który jest jeszcze lepszy niż podstawowy model!

Może to niezdrowe zachwycać się SUVem, ale cieszy fakt, że marki ciągle starają się zainteresować klienta nowym designem swoich aut, a nie tylko odgrzewaniem staroci z niewielkimi dodatkami i atrakcyjną ceną.

Hyundai Tucson N-line zyskał więc parę smaczków, jak spore felgi o fajnym wzorze, przemodelowane zderzaki, a także kilka elementów we wnętrzu. Pamiętajmy, że to nie sportowa wersja N, a tylko pakiet stylistyczny, który na szarym nadwoziu ze zdjęć wygląda bardzo dobrze.

hyundai tucson n line rear teaser 1024x576

Mnie najbardziej urzekły tylne reflektory i ogromny przedni grill!

Na szczęście w przyszłości czeka nas debiut prawowitych wersji N, więc niedługo na rynku zobaczymy i20 N, odświeżone i30 N oraz Tucsona N, który może mieć nawet 300 KM.

Trzeba tylko chwilę poczekać…

Konrad Stopa
fot. Hyundai

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: