Unikalna kolekcja Porsche – 911 Targa 4S Heritage Design Edition

Niedawno pisaliśmy o uzupełnieniu gamy 911 o Targę 4S. Dziś ta niemiecka marka pokazuje wersję nawiązującą do swojej historii. To Porsche 911 Targa 4S Heritage Design Edition. Może to długa nazwa, ale ta kolekcja będzie liczyć więcej niż wspomniany samochód.

Trzeba od razu zaznaczyć, że nie będzie to tania zabawka. Cena tak stylizowanego modelu to prawie milion złotych.

Nowa wersja wyróżnia się specjalnym lakierem o nazwie Cherry Metallic z dodatkowymi naklejkami (oczywiście inne kolory też są dostępne). Na karoserii pojawiły się do tego złote elementy wyróżniające nadwozie.

Porsche 911 Targa 4S Heritage Design Edition 4 1 1024x768

Ciekawe zmiany pojawiły się we wnętrzu – kolorystycznie nawiązuje do bordowego lakieru. Pojawił się też nowatorski materiał – beżowy sztruks, który był modny w latach 50. XX wieku na europejskich ulicach.

Ciekawa jest też tarcza z zielonym podświetleniem, która czcionką powiązany jest z Porsche 356 z tamtych lat. Ten zabieg był już użyty w ubiegłym 911.

Porsche 911 Targa 4S Heritage Design Edition 5 1024x768

Co ważne – oprócz samochodu możemy dokupić stylizowany zegarek, który jest pięknym dodatkiem do auta.

Konrad Stopa
fot. Porsche

Porsche 911 Targa 4S Heritage Design Edition 1 1024x768

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: