Pagani Huayra Roadster BC Supernova na życzenie klienta

Człowiek kończy sobie spokojnie pracę w piątek, a gdzieś w Kanadzie pewien jegomość stwierdził, że auto za 3,5 mln dolarów jest zbyt popularne. Dopłaca i tak powstaje Pagani Huayra Roadster BC o przydomku Supernova.

Dodam tylko, że na to specjalne zamówienie skusił się nawet Pan Horacio Pagani i tak o to powstał właśnie poniższy egzemplarz. Indywidualny kabriolet trafił właśnie do salonu w Toronto.

Pagani Huayra Roadster Supernova 1

Już Ryszard Rynkowski twierdził, że “dziewczyny lubią brąz”. Jak widać nie tylko, bo owy Kanadyjczyk właśnie tak skonfigurował swoje Pagani. Złoto-brązowy lakier pokrywa ultralekkie nadwozie, a same felgi mają specjalny połysk. We wnętrzu natomiast pojawiło się skóra i drewno. Dalej kolorem przewodnim jest brąz.

Ceny powyższego auta nie zdradzono. Nie wiemy też czy za zmianami wizualnymi poszły też modyfikacje techniczne. Zapewne tak, bo 6-litrowe V12 z mocą 800 KM ma jeszcze zapas.

Konrad Stopa
fot. Pagani

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: