Odświeżono Mercedesa CLS

Mercedes CLS w czasie swojej premiery wyznaczył nowy trend komfortowych limuzyn. Po kilku latach od debiutu nowej generacji Mercedes postanowił odświeżyć ten model. Co się zmieniło?

Nowego CLS’a kupicie jedynie z pakietem AMG, ponieważ i tak wszyscy wybierali tę opcję. Dzięki temu auto wygląda bardzo dynamicznie i pięknie zarazem. Pojawiły się więc zmodyfikowane zderzaki oraz duże eleganckie felgi

%name

W środku pojawił się w końcu system MBUX, który idealnie pasuje do tak drogiego samochodu. Dzięki temu auto jest kompletne i pasuje do reszty gamy. Dodając do tego wiele ekranów oraz podświetlenie ambientowe w Mercedesie jest ładnie i prestiżowo.

Oczywiście klienci mają z czego wybierać jeśli chodzi o rodzaj lub kolor materiałów.

%name

Gama silnikowa CLS

Do wyboru klienci mają to samo co dotychczas, więc kilka diesli (od 190 KM do 330 KM) oraz benzyniaków z najmocniejszą odmianą AMG – CLS53, czyli R6 435 KM.

Auto nie będzie miało następcy, więc ostatnią odmianę będzie można zamawiać od końca tego roku.

Konrad Stopa
fot. Mercedes

%name

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: