Maserati kończy z GranTurismo

Włoska marka postanowiła po 12 latach zakończyć produkcję pięknego GranTurismo. Na szczęście robi z przytupem wystawiając ostatnią wersję modelowa Zeda, która jest unikalna.

Wystarczy spojrzeć na piękne nadwozie tego sportowego samochodu. Producent postanowił pomalować auto na kilka barwa od bieli przez szarość do granatu. Przejścia te mają symbolizować zmiany jakie zachodziły w marce. Szczerze nie wnikam – GranTurismo wygląda ładnie!

maserati granturismo zeda 5 1024x576 Maserati kończy z GranTurismo

Do tej pory sprzedano prawie 40 tysięcy egzemplarzy tego modelu. Mowa tu zarówno o wersji z twardym dachem, jak i opcję GranCabrio. Na szczęście w każdym z nich znajdował się piękny motor V8 z trójzębem na silniku i karoserii.

Miejmy nadzieję, że marka z Modeny zastąpi model czymś ciekawym, a nie kolejnym SUVem po Levante jak jest teraz to modne…

Konrad Stopa
fot. Maserati

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: