Konkurs AlcoForce AF 350

Razem z właścicielem marki AlcoForce mamy dla naszych czytelników alkomat elektrochemiczny, więc jeśli jeszcze nie masz takiego gadżetu – zapraszamy!

O samym sprzęcie i alkomacie przeczytacie tutaj i też pooglądacie na filmie Bartka. Jeśli jednak Was nie przekonaliśmy, warto sprawdzić go na własnym organizmie. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i wygrać taki sprzęt.

No dobrze, a co trzeba zrobić? Wystarczy na naszą redakcyjną skrzynkę – redakcja@motopodprad.pl – odpowiedzieć na jedno pytanie:

Kiedy może przydać się alkomat AlcoForce? Odpowiedź uzasadnij

Do zgłoszenia dodajcie proszę dane do wysyłki ewentualnej nagrody i oświadczenie o treści:

„Akceptuję regulamin konkursu ” Alkomat AlcoForce ” i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na warunkach określonych w regulaminie w celu przeprowadzenia konkursu przez właściciela strony www.motopodprad.pl, jako administratora danych osobowych.”


Oczywiście wybierzemy jednego laureata, który wygra cały zestaw z alkomatem AlcoForce AF 350. Wyślemy go pocztą na nasz koszt. Najbardziej kreatywna odpowiedź wygrywa.

Więcej informacji w regulaminie.

Konrad Stopa


Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: