Iveco Daily lekkim samochodem ciężarowym 2021 roku

Iveco to marka która kojarzy się z samochodami dostawczymi i ciężarowymi. Nie dziwi zatem, że samochody tej włoskiej marki są doceniane w tym konkretnym środowisku. Iveco Daily potwierdza te słowa. Wspomniany dostawczak otrzymał właśnie tytuł Lekkiego Samochodu Ciężarowego Roku 2021.

Tytuł Lekkiego Samochodu Ciężarowego Roku 2021 w konkursie magazynu Van Fleet World to część dorocznego plebiscytu Fleet World Great British Fleet Awards. Iveco Daily już drugi raz otrzymało wyróżnienie w tej kategorii. Poprzednio miało to miejsce w 2019 roku.

1636904966341102510 jpg

O tym, że Iveco Daily po wprowadzonej modernizacji to kompletny samochód dostawczy najlepiej świadczą słowa John Kendalla, redaktora naczelnego Van Fleet World, który powiedział: “To jeden z najbardziej elastycznych pojazdów w swojej klasie. Daily zmodernizowany w 2019 roku jest teraz dostępny z nowymi systemami wspomagającymi kierowcę oraz różnymi opcjami łączności. Pod koniec ubiegłego roku firma IVECO wznowiła swój program adaptacji nadwozia i będzie go uzupełniać o nowości przez cały 2021 rok“.

1636904970510475176 jpg

W tym momencie warto dodać, że oferta Iveco Daily składa się z wielu modeli. Do wyboru klienci mają gamę pojazdów zaczynającą się od małych samochodów dostawczych o DMC do 3,5 T aż po lekkie ciężarówki do 7,2 t.

Tekst: Paweł Oblizajek
Zdjęcia: Iveco

Dyskusja

komentarzy

Paweł Oblizajek

Uwielbia podróże, szczególnie te samochodem. Chciałby na stałe zamieszczać w słonecznej Toskanii i lepiej poznać kulturę życia we Włoszech. Motoryzacją pasjonuje się od najmłodszych lat. Szczególnym zamiłowaniem darzy motoryzacje włoską. Wolne chwile spędza na spacerach z rodziną a w sobotnie wieczory śledzi zmagania angielskiej piłki nożnej. Potrafi też zarwać noc by zobaczyć walki bokserskie na światowym poziomie.