Hyundai Kona na 2021 został odświeżony

Po trzech latach koreański producent postanowił odświeżyć Hyundai’a Kona. Auto zmieniło się wizualnie i pojawiła się nowa wersja stylistyczna N-line.

Hyundai Kona zmienił się zdecydowanie z przodu. Mamy nowy zderzak, lampy do jazdy dziennej, a także maska z ciekawymi otworami. Tył zmienił się mniej, a producent jak zwykle do auta dodał nowe rodzaje kół oraz kolory lakierów. Azjaci mówią, że ma to wszystko przypominać rekina – no nie wiem…

Przedstawiciele z Korei przygotowali dla swoich klientów wersję N-line, która jeszcze bardziej uatrakcyjnia design karoserii. To ten czerwony egzemplarz ze zdjęć.

hyundai kona 2020 1 1024x576

Producent nie zdecydował się na zmiany we wnętrzu, ani też w gamie silnikowej tego modelu. Tak więc wszystkie modyfikacje poszły w karoserię i wizualny aspekt.

hyundai kona 2020 2 1024x576

Auta wejdzie na rynek pod koniec 2020 roku, a hybryda na początku nowego roku.

Konrad Stopa
fot. Hyundai

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: