175 aut w londyńskim magazynie

Barnfind to ogólna nazwa odnalezienia opuszczonych samochodów. Czasem one są w dobrym stanie, czasem nie, ale zawsze to ciekawa informacja. W jednym z londyńskich magazynów tamtejsza organizacja trzyma aż 175 takich aut. Oczywiście nie wszystkie są rarytasami, ale wszystkie trafią na aukcje Ebay!

Wszystko z powodu braku miejsca. Otóż co chwilę słyszymy o nowych odkryciach, więc London Barn Finds chce trochę przefiltrować swoje zapasy. W jednym z magazynów można przyjść obejrzeć auta przed zakupem w internecie.

Zabytki, youngtimery i inne

W kolekcji znalazły się naprawdę przeróżne samochody. Zarówno kilkudziesięcioletnie, jak i kilkunastoletnie. Najciekawsze to stare Citroeny 2CV lub Transportery T2, ale są też nowsze smaczki – E34 M5 lub Porsche Boxter.

Oczywiście ich stan nie jest kolekcjonerski i wszystkie egzemplarze nadają się do remontu, ale za to może komuś uda się wyrwać coś w ciekawej cenie. Koszty wahają się od kilku do kilkunastu tysięcy funtów.

Konrad Stopa
fot. London Barn Finds
Źródło: Autokult.pl

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: