Tak będzie wyglądać Ford Bronco

Legendarny Ford Bronco święci tryumfy jako baza do ciekawych projektów lub do kompletnej renowacji. Ford postanowił wykorzystać tę popularność i zapowiedział nowe Bronco. Mamy zdjęcia bez kamuflażu.

Na zdjęciu widzimy wersję standardową i można rzec – terenową, która stawi czoła Jeepowi i innym markom popularnym w Stanach. Na kanwie Forda Rangera powstanie solidny pojazd, który nie boi się pracy oraz cięższego terenu.

Co ciekawe będzie można go kupić w wersji trzydrzwiowej i pięciodrzwiowej. Ta krótka, niczym Jeep Wrangler będzie rozbieralna. Znakiem szczególnym modelu będzie duży napis Bronco na sporym grillu z przodu.

Pod maskę terenówki ma trafić V6 o pojemności 3,6 litra oraz auto posiadać będzie oczywiście napęd na cztery koła.

Ford Bronco Sport 3 1024x636 Tak będzie wyglądać Ford Bronco

Ford w USA będzie sprzedawał jeszcze mniejszy model Bronco w formacie miejskiego SUVA, który sporo będzie dzielił z Kugą. Niestety żaden z nich nie trafi do Europy.

Konrad Stopa

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: