Reklamy na ekranach infomediów w Skodach?

Zdanie “Jak zarobić, żeby się nie narobić?” pasuje do tego newsa jak znalazł. Skoda znalazła patent jak dorobić do sprzedaży swoich samochodów. Na ekranie swoich aut będzie pokazywać spersonalizowane reklamy.

Na razie takie rozwiązanie Skoda testuje w Czechach i jak dla mnie może tam zostać. Producent zapowiada, że reklamy mają być kontekstowe zależne od pogody lub stanu baku paliwa (reklama najbliższej stacji) oraz związane z rzeczami szukanymi w nawigacji.

Skoda Superb iv 27 1024x682

Dlatego też na ekranie może pojawić się reklama danego hotelu lub restauracji. Najpierw reklamy pojawią się w Czechach w tych modelach: Scala, Kamiq, Superb, Karoq i Kodiaq. Później rozwiązanie ma trafić do reszty krajów.

Ciekawe czy będzie można wykupić adblocka do auta…

Konrad Stopa

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: