Porsche Taycan Cross Turismo – elektryczne kombi

Porsche Taycan okazało się rynkowym hitem niemieckiej marki w 2020 roku. Sprzedaż tego elektryka była rekordowa, a niedługo może się jeszcze zwiększyć, ponieważ w sieci pojawiły się zdjęcia Taycana kombi bez kamuflażu.

W USA bez kamuflażu pojawiło się Porsche Taycan Cross Turismo, czyli tak naprawdę elektryczne kombi od niemieckiej marki. Trzeba przyznać, że wygląda ono bardzo nowocześnie i ciekawie, chociaż projekt 5-drzwiowego nadwozia wymaga chwili przyzwyczajenia

porsche taycan cross turismo spied uncovered 3 1024x576

Przód jest bardzo podobny do tego hitowego modelu, ale tył i profil auta to już nowa propozycja Porsche.

Niestety ze środka mamy tylko taki niewielki podgląd, ale na pierwszy rzut oka rzuca się wielki ekran niczym w Tesli i pierwotnej wersji tego modelu.

porsche taycan cross turismo spied uncovered 2 1024x576

Auto do sprzedaży trafi w trzech wariantach: Turbo, Turbo S i 4S, czyli dość szeroko. Co ważne, auto w odmianie kombi będzie dostępne tylko z napędem na wszystkie koła.

Szczegóły na temat osiągów, zasięgów, cen poznamy wkrótce, bo premiera tuż tuż.

Konrad Stopa
Motor1.com

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: