O BMW Serii 8 słów kilka

Na BMW Serii 8 czekają nie tylko fani marki. W końcu limuzyna z Bawarii w wersji lekko sportowej spodoba się prawie każdemu. Mamy kilka zdjęć – zobaczcie.

 

Niestety karoseria jest w kamuflażu, ale fotki są oficjalne, ponieważ wypuszczone od producenta. Następca serii 6 wygląda zniewalająco dobrze – przynajmniej moim zdaniem. Długa maska z ogromnymi nerkami przynosi na myśl serię Z, a krótki tył ze spoilerem dodaje nadwoziu niezłego animuszu.

Wygląd to jednak rzecz gustu. 4,4-litrowe V8 z dwoma turbo zadowoli już jednak każdego. 530 Km i 750 NM to wyniki godne niemieckiej marki. Uzupełnieniem całości ma być napęd xDrive, 8-biegowy automat oraz adaptacyjne zawieszenie prosto z oddziału “M”.

 

bmw 8 series coupe first official details and photos released 39

 

Jeśli nie możecie się doczekać to BMW nie będzie nasz długo trzymać w niecierpliwości – premiera w czerwcu 2018.

 

Konrad Stopa

fot. Producent

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: