Nowa Honda HR-V tylko w hybrydzie e:hev

Honda przedstawiła dzisiaj światu szczegóły na temat nowej odsłony Hondy HR-V. Pod karoserią czeka na klientów napęd hybrydowy.

Nowa Honda HR-V wygląda bardziej spokojnie niż obecna generacja, co wyjdzie marce na plus. Aktualna odsłona tego modelu była, moim zdaniem, lekko przekombinowana. Teraz HR-V będzie wyglądać bardziej stonowanie i tak trochę amerykańsko.

W środku również dosyć spokojnie i dystyngowanie. Ciemne wnętrze raczej przypomina europejskich konkurentów niż azjatyckich braci. Wszystko jest intuicyjne, dosyć eleganckie wizualnie. W aucie nie brakuje też użytkowej elektroniki, systemów bezpieczeństwa, a także tych z kwestii komfortu

Honda Hr v 1 1024x768
Honda HR-V e:HEV 2021

Hybrydowe serce

Układ napędowy w omawianej Hondzie składa się z trzech silników. Łączna ich moc to 131 KM oraz 253 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Wiele danych jak osiągi lub zasięg są jeszcze nieznane, ale auto na pewno będzie mogło poruszać się na prądzie w niskich prędkościach.

Auto ma być również napędzane na wszystkie koła.

Honda Hr v 3 1024x558
Honda HR-V e:HEV 2021

Debiut tego crossovera w Europie pojawi się na koniec 2021. Ceny również nie znamy.

Konrad Stopa
fot. Honda

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: