MGT: Piłka do ćwiczeń i stołek marki Nissan

Motoryzacyjny gadżet tygodnia wraca po przerwie i po teście Juke’a zawita do Azji. Sprawdziłem jakie akcesoria do zaoferowania ma japoński Nissan. Znalazła się ciekawa piłka i stołek.

Jako, że przerwa w moim cyklu była dosyć duża, to pozwólcie, że przypomnę o co tu chodzi. MGT to seria materiałów, w których sprawdzam co dane marki mają do zaoferowania ze swoich gadżetów. Muszą być jednak niecodziennie i takie w sklepiku Nissana również znalazłem.

MGT Nissan 1

Piłka do ćwiczeń

Pierwsze zaskoczenie to piłka do ćwiczeń. Nie wiem czy jesteście fanami sportów i czy logo pomaga w schudnięciu lub zbudowaniu muskulatury, ale to mnie mocno zaskoczyło. Do kompletu możecie kupić też odzież.

Cena tej piłki to około 30 złotych.

MGT Nissan 2

Stołek / taboret

Druga ciekawa rzecz w sklepie Nissana, to taboret. Wygląda bardzo porządnie, ale też nieźle kosztuje – grubo ponad 600 złotych. Skórzane siedzisko na aluminiowych nóżkach będzie pasować do wielu wnętrz. Nie jest składany, a jego wysokość to około 50 centymetrów.

W sumie taboret może się przydać do powyższej piłki i ćwiczeń.

A Wy macie jakieś ciekawe gadżety Nissana? Ja oprócz modeli zabawek i kaszkietówki nic w szafie nie chowam.

Konrad Stopa
fot. Nisssan

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: