Najlepsze drogi Europy w wykonaniu Forda

Content marketing nie należy do najprostszych zadań nowoczesnej reklamy, ale marki motoryzacyjne radzą sobie z nim doskonale. Ford postanowił w odcinkach przedstawić najciekawsze drogi Europy – a przy okazji swoje auta.

Ale w sumie co nas interesuje jak ktoś promuje swoją markę? Na szczęście niektóre z reklam są doskonałymi filmami, które ogląda się z przyjemnością. Cykl dróg Europy od Forda to odcinkowa podróż po przeróżnych drogach publicznych naszego kontynentu z pokazaniem ich historii oraz pełnych profesjonalnych i dynamicznych ujęć.

Wszystko zostało zebrane na prostym blogu, aczkolwiek to filmy są najważniejsze, więc zapraszam Was na 9 świetnych klipów. Są tam również adresy, zdjęcia i opisy poszczególnych lokacji. W przyszłości będzie ich na pewno jeszcze więcej. Myślicie, że Ford trafi w końcu do Polski?

Ford Mustang Bullit na Isle of Man

Ford Fiesta ST na Campocatino – Włochy

Ford GT na Atlantic Ocean Road w Norwegii

Ford Mustang na trasie Transfogarskiej w Rumunii

Ford Focus na Bakey Ridge w Wielkiej Brytanii

Ford Fiesta ST w Katalonii – Hiszpania

Ford Mustang Cabrio we francuskich Alpach

Ford Focus ST z dieslem w Niemczech – Schwarzwald

Ford Focus ST na Majorce – Hiszpania

Przeraził Was angielski? Nie martwcie się – widoków jest dużo więcej! Ach, ale byśmy tam pojechali.

Konrad Stopa
fot. Ford

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: