Jak z niczego zrobić coś, czyli zegarki inspirowane motoryzacją

Zwykłe zegarki też mogą być stylowe. Wystarczy, że nawiązują do kultowego wzornictwa samochodowego sprzed lat.

Jest wiele pomysłów na biznes, ale niektóre z nich są wybitnie proste. Potocznie mówimy na wskaźniki samochodowe ‘zegary’ ze względu na podobieństwo tradycyjnych, okrągłych cyferblatów do tarczy zegara. Tymczasem wystarczyło skojarzyć obie te rzeczy w jeden pomysł, by powstały unikatowe i ciekawe gadżety dla fanów motoryzacji. Jeśli jesteś osobą, która nie może przeżyć bez zapachu benzyny o poranku, taki zegarek jest w sam raz dla ciebie.

zeg 4 1 768x1024 Jak z niczego zrobić coś, czyli zegarki inspirowane motoryzacją

Niejeden z miłośników 4 kółek wspomina dawne czasy, gdy auta zbudowane były ze stali, drewna i skóry. Niejeden jest miłośnikiem nowoczesnych technologii we współczesnych autach i uważa je za najciekawsze. W tym sklepie internetowym każdy z nich znajdzie coś dla siebie.Tarcze zegarów nawiązują bowiem do kultowych wzorów sprzed lat i do tych całkiem współczesnych. Obecnie można wybierać spośród trzech wzorów tarcz związanych z czołowymi markami niemieckimi: Audi, BMW i Mercedes-Benz. Fani i właściciele tych aut z łatwością poznają, że zegarki wyglądają dziwnie znajomo, bo czcionki, detale i kolorystyka wprost nawiązuje do elementów znanych z samochodów.Wkrótce będą dostępne nowe wzory, m.in. Volkswagen i Porsche!

Taki zegarek wykonany jest z najwyższej jakości materiałów – szkła, stali i skóry. Mechanizm jest automatyczny, więc wystarczy zegarek nosić, by działał w nieskończoność. Podzespoły to japońska robota, zatem mamy pewność, że będzie to niezawodny sprzęt. Mimo wszystko przysługuje dwa lata gwarancji tak jak przy każdym tego typu gadżecie.

zeg 1 1 768x1024 Jak z niczego zrobić coś, czyli zegarki inspirowane motoryzacją

Co ważne, manufaktura produkująca te fantastyczne zegarki to całkowicie polska firma i gwarantuje ona unikalność swoich gadżetów. Innymi słowy nie można znaleźć takich samych na popularnych stronach z chińszczyzną. Gratulujemy pomysłu i życzymy dalszych sukcesów!

A jeśli wy również chcecie wydać na taki gadżet kilkadziesiąt polskich złotych, to na hasło „motopodprad” w sklepie dostaniecie zniżkę 20 procent! Warto nas czytać!

Bartłomiej Puchała

zeg 3 Jak z niczego zrobić coś, czyli zegarki inspirowane motoryzacją

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: