Insignia Sports Tourer bez kamuflażu!

W USA przyłapano nowego Opla w nadwoziu kombi.

 

Opel na razie nie opublikował żadnych zdjęć nowej Insigni w nadwoziu innym niż liftback, ale po sieci krążą już zdjęcia Insigni Sports Tourer bez kamuflażu.

Opel w 2017 roku przeprowadzi prawdziwą ofensywę modelową, gruntownie odświeżając swoją gamę. Najważniejszym jej elementem będzie nowa Insignia, oferowana w trzech wariantach: liftback (Grand Sport), kombi (Sports Tourer) i uterenowionej (Country Tourer). W USA ten sam samochód sprzedawany będzie jako Buick Regal.

 

cdauto insigniawagon 12516 2 1

 

Niedawno przedstawiona Insignia Grand Sport zebrała bardzo dobre recenzje w środowisku motoryzacyjnym. Odmiana Sports Tourer także prezentuje się nowocześnie i dynamicznie, dlatego spodziewamy się podobnej reakcji. A wam jak się podoba?

 

Bartłomiej Puchała

fot. Chris Doane Automotive/autoblog.com

Dyskusja

komentarzy

Bartek Puchała

Nie jest fanem szybkiej jazdy. Dużo większą przyjemność sprawia mu płynność prowadzenia. Dziennikarstwo motoryzacyjne to dla niego zabawa i hobby, choć marzy o przejściu na zawodowstwo. Miłośnik youngtimerów i sleeperów oraz kultowego już Top Gear - posiadacz wszystkich wydanych numerów polskiej wersji magazynu. Na co dzień upala prawie trzydziestoletnie W124.