Fiat swój nowy model nazwie Pulse

Pisaliśmy już o tym, że Fiat postanowił nazwać nowego SUV’a tak jak będą chcieli tego fani marki. Z trzech nazw klienci wybrali słowo Pulse.

Do wyboru było jeszcze nazwy Domo oraz Tuo. Najwięcej głosów zebrało jednak słowo Pulse. Czy będzie pasować do małego SUV’a włoskiej marki? Mnie jakoś to nadwozie pulsu nie podnosi, ale może się to zmieni przy bliższym spotkaniu z autem. To raczej nie będzie mi dane, bo auto trafi na rynek brazylijski w ciągu kilku miesięcy.

fiat pulse 2022 2 1024x576

Niestety do Ameryki Łacińskiej się nie wybieram, a to właśnie tam będzie sprzedawany ten model z popularnego segmentu B. W sumie może trafić do wypożyczalni więc kto wie, czy Polscy turyści nie sprawdzą go na własnej skórze.

Pod maską mają pojawić się proste silniki benzynowe o mały pojemnościach: 1.0 i 1.3 litra. Moc auta będzie oscylować w granicach 100-120 koni mechanicznych.

Konrad Stopa
fot. Fiat

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: