Chcesz wziąć udział w powstawaniu samochodu? Fiat daje Ci taką szansę!

Przy projektowaniu, testowaniu i konstruowaniu danego samochodu pracują tysiące osób. Kilkaset kolejnych zajmuje się marketingiem nowego modelu. Dzięki ich akcji, możemy zadecydować jaki napis znajdzie się na klapie nowego SUVa Fiata.

A dokładniej rzecz ujmując, na klapie i w dowodzie rejestracyjnym. Fiat właśnie zaprezentował w Brazylii nowego SUVa, który jeszcze nie otrzymał nazwy – tą mają wybrać dla niego Internauci.

%name
wdg logo autobaza

Darmowe Sprawdzenie VIN

Sprawdź wypadkową przeszłość pojazdu

Mamy trzy opcje

Nowy Fiat może nazywać się Pulse, Domo albo Tuo. Przyznam szczerze, że żadna z tych nazw mnie nie porwała. Jeżeli musiałbym wybierać, zdecydowałbym się chyba na słowo Domo, które w języku esperanto znaczy dom. Pulse to po angielsku puls, a tuo oznacza po włosku twój. Macie swojego faworyta? Głos możecie oddać na tej stronie Internetowej. Nie musicie się logować, ani podawać żadnych danych.

Zrzut ekranu 2021 05 6 o 11.03.55 1024x315

Jest pewien haczyk

Jeżeli już wyobraziliście sobie, że widząc Fiata Pulse/Domo/Tuo na ulicy, będziecie mówić wszystkim wokół, że to wy wybraliście dla niego nazwę, to mam przykrą wiadomość. Nowy SUV Fiata został zaprezentowany w Brazylii nie bez powodu – to jedyny rynek, na jaki będzie na razie wprowadzony. Chociaż to nie oznacza, że nie pojawi się u nas później. SUV posiada wszystkie systemy bezpieczeństwa wymagane w Unii Europejskiej, co może oznaczać, że wprowadzenie go na nasz rynek jest planowane.

%name

Ciekawe czy dostaniemy wtedy tą samą nazwę co w Brazylii, czy Fiat pozwoli nam wybrać własną, europejską. Na wszelki wypadek głosujcie już teraz!

Wojciech Kaleta
Zdjęcia: Fiat

Dyskusja

komentarzy

Wojciech Kaleta

Student dziennikarstwa i pasjonat motoryzacji. Pisanie na bloga to dla niego praktyka zawodowa i jednocześnie rozrywka po dniu na uczelni. Teoretycznie posiada Fiata Stilo, ale częściej wybiera komunikację miejską, lepiej nie pytajcie dlaczego.