FastPodcast #5 po GP Portugalii

W kolejnym odcinku Fast Podcast na kanale DIGF1 przede wszystkim komentarz do tego, co działo się w ubiegły weekend w Portugalii. Zapraszamy do przesłuchania.

Podsumowane zostaną zarówno kwalifikacje i najciekawsze fragmenty każdej z sesji jak i również niedzielny wyścig o Grand Prix Portugalii.
W podsumowaniu wyścigu o tym co ciekawego działo się na końcu stawki, gdzie popis dał Mick Schumacher, następnie środek stawki, gdzie wyróżnić należy zespół Alpine, a na końcu crème de la crème, czyli Red Bull i Mercedes-AMG i ich zmagania w walce o najwyższe lokaty niemal przez cały wyścig.


Dodatkowo wyjaśnienie sytuacji związanej z GP Kanady, a także zapowiedź kolejnego wyścigu o Grand Prix Hiszpanii, który już w ten weekend!

Źródło: Fast Podcast

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: