DS w Poznaniu

DS to francuska marka wchodząca w skład nowo powstałego koncernu Stellantis. Pomimo tego, że jej oferta jest na razie uboga a na ulicach polskich i europejskich miast nie znajdziemy zbyt dużo samochodów z logo DS to marka ta ma być w dalszym ciągu utrzymywana przy życiu.

W taki rozwój sytuacji wierzy również polska Grupa Bemo Motors kojarzona głównie z marką Ford. To właśnie ona stoi za otwarcie nowego salonu DS w Poznaniu.

Auto Club jako autoryzowany dealer i serwis marki DS Automobiles świadczyć będzie usługi w zakresie sprzedaży nowych samochodów, samochodów używanych z gwarancją a także usług posprzedażowych takich jak: serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawy blacharsko- lakiernicze, sprzedaż części czy ubezpieczeń.

Salon marki DS znajduje się przy ulicy Opłotki 15 w Poznaniu.

Tekst: Paweł Oblizajek
Zdjęcia: DS

Dyskusja

komentarzy

Paweł Oblizajek

Paweł Oblizajek

Uwielbia podróże, szczególnie te samochodem. Chciałby na stałe zamieszczać w słonecznej Toskanii i lepiej poznać kulturę życia we Włoszech. Motoryzacją pasjonuje się od najmłodszych lat. Szczególnym zamiłowaniem darzy motoryzacje włoską. Wolne chwile spędza na spacerach z rodziną a w sobotnie wieczory śledzi zmagania angielskiej piłki nożnej. Potrafi też zarwać noc by zobaczyć walki bokserskie na światowym poziomie.