Doszczętnie rozbite Lamborghini na sprzedaż!

Pamiętacie filmik nakręcony zza kierownicy Lamborghini Huracána, na którym dochodzi do wypadku przy blisko 320 km/h? To, co zostało z Lambo wystawiono właśnie na sprzedaż… 

Do wspomnianego wypadku, który możecie po raz kolejny obejrzeć poniżej, doszło 5 września, ale dopiero niedawno policja opublikowała to nagranie ku przestrodze. Na filmiku widać, jak kierowca Lamborghini traci kontrolę nad pojazdem, ociera się o barierkę energochłonną, przekręca go w prawą stronę i z olbrzymią prędkością wpada do rowu melioracyjnego przy autostradzie.

 

 

36-letni kierowca opuścił samochód o własnych siłach, zdążył też jeszcze wyciągnąć z resztek samochodu rannego pasażera. Następnie Lambo stanęło w ogniu.

Teraz resztki Lamborghini Huracána można kupić na węgierskim serwisie aukcyjnym za 6400 euro. Podobno istnieje możliwość zakupu pojedynczych części. Ciekawe, ja tu widzę spaloną skorupę niewiadomego pochodzenia…

 

1358

11114

 

agier

fot. OLX, fot. totalcar.hu

 

Dyskusja

komentarzy

Adam Gieras

Cześć! Jestem pomysłodawcą portalu MotoPodPrąd i od samego początku pełnię zaszczytną funkcję redaktora naczelnego. Urodziłem się w 1984 roku w Warszawie, z wykształcenia jestem politologiem i prawie dziennikarzem (jak prezydent Kwaśniewski, chociaż studiów nie skończyłem...), a od kilku lat zawodowo poruszam się w świecie afiliacji. Myślę, że mogę nazywać się pasjonatem motoryzacji od dziecka – już w wieku 2-3 lat pytałem o każdy samochód spotkany na ulicy: „co to?”, a dorośli musieli udzielać odpowiedzi. W wieku 10 lat pamiętałem dane techniczne i ceny wszystkich modeli dostępnych na polskim rynku – prenumerata gazety „Auto Bazar” była dla mnie ważniejsza niż nowy rower czy deskorolka. Prawo jazdy zacząłem robić na 3 miesiące przed ukończeniem 17 lat i odkąd odebrałem upragniony dokument nie rozstaję się z czterema kółkami. Dzięki motopodprad.pl udało mi się spełnić nie jedno marzenie – za co dziękuję także Wam, Czytelnikom. Prowadziłem kilkaset samochodów, więc myślę, że wreszcie poza teoretyzowaniem, mogę coś o motoryzacji powiedzieć i być może będę miał rację. Z testowania czerpię przyjemność, ale nie mierzę samochodów linijką, nie sprawdzam każdego plastiku pod względem faktury, nie interesuje mnie jaki rodzaj koła zapasowego lub zestawu do pompowania znajduje się pod podłogą. Od tego są inni. Uwielbiam auta z przełomu lat 80- i 90-tych. W moim garażu stoją obecnie Skoda Scala Style 1.0 TSI DSG z 2020, Mercedes W124 E-24 (K-Jet, 220 KM), BMW e39 525 TDS oraz robi się: Citroen Xantia 1.6 88 KM z 1997 roku, na która nie mam jeszcze pomysłu.