Chcesz pomóc WOŚP? Kup Rolls-Royce’a!

WOŚP z roku na rok zbiera co raz więcej pieniędzy, my życzymy Im kolejnych rekordów. Dzięki inicjatywie pomagania na charytatywnych aukcjach można spotkać też wiele motoryzacyjnych ciekawostek, a nawet samochodów!

Mastercard wraz z braćmi Collins przygotował nie lada gratkę – Rolls‑Royce model Silver Shadow z 1975 r., wyremontowany i stuningowany w studio sławnych przedsiębiorców. Całkowity zysk z aukcji Allegro, na której pojazd został wystawiony, wesprze konto Fundacji WOŚP.

Legendarny Rolls-Royce, model Silver Shadow, z 2-drzwiowym nadwoziem i silnikiem o pojemności 6750 cm(benzyna), został po raz pierwszy zarejestrowany w 1975 r. Auto zostało poddane remontowi (prace blacharskie, mechaniczne, wizualne) oraz licznym modyfikacjom w studio braci Collins. Czarna karoseria z efektem karbonu, kubełkowe siedzenia, wyświetlane logo Rolls-Royce’a w drzwiach, podświetlany kultowy sufit, który wygląda jak nocne niebo z gwiazdami – to tylko niektóre elementy, które sprawiają, że ten egzemplarz auta jest niepowtarzalny. Auto, poza oryginalnym wyglądem, charakteryzuje się również niezwykłym dźwiękiem, który zawdzięcza jedynemu w swoim rodzaju układowi wydechowemu, który w połączeniu z silnikiem o pojemności 6,74 litra daje fantastyczne efekty dźwiękowe.

Marcin Kin MASTERCARD RollsRoyce BraciaCollins allegro02 1024x683 Chcesz pomóc WOŚP? Kup Rolls Roycea!

Bracia Collins to urodzeni w Legnicy Rafał i Grzegorz Chmielewscy, którzy międzynarodowy sukces w motoryzacji odnieśli w Londynie. W ich warsztacie w Wielkiej Brytanii tuningowane są luksusowe samochody należące do gwiazd i celebrytów, w tym np. do piłkarzy, takich jak Wojciech Szczęsny czy Gareth Bale, a także muzyków, takich jak Rita Ora, zespół the Queens, Mark Ronson czy Iggy Azalea.

„Rolls-Royce, prawdziwy, cudowny, taki sprzed lat, który ma piękną, klasyczną linię, jest przygotowany specjalnie jako Bezcenna Niespodzianka. Bądźcie razem z nami! Dziękujemy wam bardzo! 13 stycznia zapraszamy na 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” – powiedział Jurek Owsiak dziękując za taki dar.

Licytacja, a także wideo, na którym założyciel WOŚP prezentuje licytowanego Rolls-Royce’a, jest dostępna na stronie: https://mastercard.wosp.org.pl.

Serdecznie zapraszamy do pomocy WOŚP i postaramy się również przygotować parę gadżetów, by wystawić je na aukcje i włączyć się w zbiórkę aktywnie.

Konrad Stopa
Źródło: Mastercard

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: