122 aut z serii “Szybkich i wściekłych” na aukcji

Takiej wyprzedaży nie robią nawet polskie dyskonty elektroniczne. To istny Black Friday dla motoryzacyjnych freak’ów. Ponad setka różnych aut biorących udział w kultowej serii filmów Fast & Furious trafiła do sprzedaży.

A co najważniejsze aukcja nie dotyczy aut jedynie z najnowszych części. Spośród tej setki samochodów można wyłuskać naprawdę niezłe rodzynki, które odegrały istotną rolę w pierwszych odcinkach serii. Wystarczy spojrzeć na złotą Toyotę Suprę lub neonowo zielone Mitsubishi Eclipse.

aukcej ff 3 1024x610 122 aut z serii Szybkich i wściekłych na aukcji

Nie brakuje tutaj też prawdziwych amerykańskich aut. Stare Chargery, którym jeździł Vin Diesel czy wiele policyjnych aut znanych jedynie z ulic USA. A to nie koniec – są nawet czołgi i ciężarówki lub pojazdy specjalne jak replika samolotu.

aukcej ff 2 1024x660 122 aut z serii Szybkich i wściekłych na aukcji

Co więcej znaleźć można kilka nowych super samochodów lub aut typowo sportowych. Na aukcji znalazło się Murcielago (za 20 tys. funtów) czy Speedster. Co ciekawe można zakupić również wyposażenie typowo filmowe (skrzynie, kontenery, platformy i inne).

aukcej ff 4 1024x514 122 aut z serii Szybkich i wściekłych na aukcji

Aukcję ze wszystkimi autami i nie tylko znajdziecie tutaj. Ceny zaczynają się od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy funtów.

Konrad Stopa
fot. i-bidder.com

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: