Audi A4 – zbliża się premiera?

Audi A4 dostępne jest na rynku od 2008 roku. Powoli trzeba więc spodziewać się następcy, a ten powinien pojawić się już niebawem. Czy właśnie tak będzie wyglądać? 

Na taki wygląd Audi A4 chyba nikt by się nie obraził. Przednie, ciekawie wycięte reflektory z wypukłym grillem, tył przypominający ten w mniejszym sedanie A3, a wszystko to dosmaczone ostro poprowadzoną linią boku. Wnętrze – bardzo minimalistyczne, lekko de mode. Osobiście przeraża mnie trochę trend czyszczenia desek rozdzielczych z przycisków…

Premiera, według oficjalnych zapowiedzi, ma nastąpić jeszcze w tym roku. Ciekawie ile z detali przedstawionych na zdjęciu znajdziemy w wersji produkcyjnej? Sądzę, że całkiem sporo.

agier

fot. Julien Jodry

Dyskusja

komentarzy

Adam Gieras

Adam Gieras

Cześć! Jestem pomysłodawcą portalu MotoPodPrąd i od samego początku pełnię zaszczytną funkcję redaktora naczelnego. Urodziłem się w 1984 roku w Warszawie, z wykształcenia jestem politologiem i prawie dziennikarzem (jak prezydent Kwaśniewski, chociaż studiów nie skończyłem...), a od kilku lat zawodowo poruszam się w świecie afiliacji. Myślę, że mogę nazywać się pasjonatem motoryzacji od dziecka – już w wieku 2-3 lat pytałem o każdy samochód spotkany na ulicy: „co to?”, a dorośli musieli udzielać odpowiedzi. W wieku 10 lat pamiętałem dane techniczne i ceny wszystkich modeli dostępnych na polskim rynku – prenumerata gazety „Auto Bazar” była dla mnie ważniejsza niż nowy rower czy deskorolka. Prawo jazdy zacząłem robić na 3 miesiące przed ukończeniem 17 lat i odkąd odebrałem upragniony dokument nie rozstaję się z czterema kółkami. Dzięki motopodprad.pl udało mi się spełnić nie jedno marzenie – za co dziękuję także Wam, Czytelnikom. Prowadziłem kilkaset samochodów, więc myślę, że wreszcie poza teoretyzowaniem, mogę coś o motoryzacji powiedzieć i być może będę miał rację. Z testowania czerpię przyjemność, ale nie mierzę samochodów linijką, nie sprawdzam każdego plastiku pod względem faktury, nie interesuje mnie jaki rodzaj koła zapasowego lub zestawu do pompowania znajduje się pod podłogą. Od tego są inni. Uwielbiam auta z przełomu lat 80- i 90-tych. W moim garażu stoją obecnie Skoda Octavia III 1.4 TSI 150 KM Audi A3 1.8T 150 KM, a od niedawna spełnienie marzeń - Mercedes W124 E-24 (K-Jet, 220 KM). Nigdy nie kupię chyba nowszego auta niż mam ;)