[Wyniki] Konkurs Verva Street Racing

Wczoraj zakończył się konkurs, w którym można było zgarnąć podwójną wejściówkę na VSR, które odbędzie się 24.10.15 na Narodowym. Sprawdź czy jesteś laureatem!

 

Konkurs pojawił się tydzień temu pod informacją prasową na temat Verva Street Racing. Dokładnie o nim przeczytać można tutaj.

Po pierwsze chciałem pogratulować wszystkim uczestnikom, ponieważ większość odpowiedzi była bardzo kreatywna, a wybór dwóch najciekawszych odpowiedzi z ponad 40 zgłoszeń to ciężkie zadanie. Jednak podołaliśmy!

Po drugie prośba na przyszłość o wysyłanie kompletnych zgłoszeń ze swoim adresem do wysyłki nagrody. Bez niego zgłoszenie nie jest zgodne z regulaminem.

Nie przedłużając! Podwójne wejściówki na sektor D10 z wejściem również na PIT PARTY wygrali:

1. Sara Kurpek z Wrocławia

2. Krzysztof Gawryś z Kobyłki

Serdecznie gratulujemy, a wszystkich chętnych do dalszej zabawy zapraszamy do śledzenia naszego fanpage’a oraz instagrama, bo tam również pojawią się szanse na wejściówki.

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: