[WYNIKI] Wygraj niezawodny telefon CAT B25 [KONKURS]

Nowy dział MotoPodPrąd “Technologia” zmotywował nas do organizowania większej ilości konkursów. Tym razem mamy dla Was telefon CAT B25 – musicie tylko wykazać się kreatywnością!

O nagrodzie możecie przeczytać w naszym teście, w którym przekonaliśmy się, że jest to sprzęt dla prawdziwych twardzieli i nie sposób go zniszczyć. Ale czy na pewno?

IMG 0147I tu właśnie ukryte jest pytanie konkursowe: W jaki niestandardowy sposób możemy przetestować kolejne telefony tej marki?

Najbardziej kreatywną i niestandardową odpowiedź nagrodzimy telefonem CAT B25. Zgłoszenie nadsyłajcie drogą mailową na redakcja@motopodprad.pl. Macie na to czas do 22 grudnia.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze odpowiedzi!

 

UPDATE!

Dziękujemy za zainteresowanie konkursem! Spośród ponad 50 prac, w których wysyłaliście telefon CAT do kosmosu, oceanu, a nawet do ziemi na całą wiosnę, wybraliśmy pracę Pana Tomasza Warkarczyka. Innym uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów – na pewno będą!

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: