Szukali generatora, a znaleźli kolekcję aut

Wszystko zdarzyło się w Hiszpanii, gdzie tamtejsza policja szukała skradzionego generatora. Udało się w Krainie Basków, a przy okazji znaleziono sporą kolekcję ciekawych aut.

Głównie pochodzą z lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Co ciekawe są pomalowane w białym lakierze więc kilka aut stojących obok siebie w szopie wygląda naprawdę ciekawie.

11

Aut dokładnie było 26. Między innymi Ford Sierra RS500, Ford Escort RS Cosworth, BMW M3 czy Mitsubishi Lancer. Niejedno auto z grupy było z homologacją rajdową. Najciekawszym znaleziskiem okazał się Mercedes-Benz 190E Cosworth Evolution II (jeden z 502 egzemplarzy), ale mi najbardziej podoba się biała Lancia Delta.

Oprócz aut znaleziono jeszcze kilka skradzionych rzeczy jak broń czy gotówka. Przypadek tym razem uratował życie ciekawych klasyków.

Źródło: motohigh.pl

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: