Smart Fortwo w nowej odsłonie

Jeden z najmniejszych samochodów, o ile prawdziwi fani tak go definiują, doczeka się nowej generacji. Kluczowy model marki pojawi się w przyszłym roku.

Jak wiemy, sporo Smartów jeździ po ulicach i cieszy się dość dużą popularnością. Warto wspomnieć, że obecna generacja już się lekko zestarzała, bo produkowana jest od 2006 roku bez większych zmian. Jak na rynek motoryzacyjny to bardzo długo! Czas więc na nowości.

Na poniższych zdjęciach możemy zobaczyć jak nowy Smart może wyglądać. Na razie bardziej realistyczne są niestety zdjęcia szpiegowskie z pełnym kamuflażem, ale… Auto ma stać się bardziej okrągłe i nowoczesne. Dzięki temu samochód będzie bardziej przystępny i niezabawkowy. Zmieni się również wnętrze, które producent wykona z lepszej jakości materiałów.

Oprócz standardowej wersji Smarta Fortwo, zostaną później stworzone kolejne warianty. Między innymi będzie to odmiana Coupe i Cabrio. Platforma posłuży również dla większego modelu – dla 4 osób. Czekamy na więcej informacji.

Konrad Stopa

Więcej na: www.autocentrum.pl/smart

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: