Odświeżono Audi RS7 Sportback

Po liftingu A7 i S7 przyszła pora na zmiany w RS7. Nie oczekujcie wielkiej metamorfozy lecz bardziej spokojnego ulepszenia z naciskiem na efekt wizualny. A trzeba przyznać, że ten efekt jest naprawdę niezły.

Nowe RS7 zostało wyposażone w LEDowe reflektory Matrix, o których było dość głośno jeszcze parę miesięcy temu. Wizualnie zmienił się również grill samochód, który znów się powiększył czyniąc przód RS7 jeszcze bardziej agresywnym.

Dodatkowo modyfikacje wprowadzono wewnątrz auta. Poznamy je po nowych zegarach, manetkach zmiany biegów oraz nowocześniejszym systemem MMI. Uzupełnieniem wizualnym są oczywiście nowe wzory felg oraz kolory dostępnych lakierów.

autopro audi RS7 Sportback 2015 5 a0bc4 Odświeżono Audi RS7 Sportback

Pod maską nadal swe muskuły pręży 4-litrowe V8, które jeszcze się nie zestarzało i w 3,9 sekundy prowadzi samochód do pierwszej setki. Nie zapominajmy, że śmiało dojdzie też do drugiej, a nawet – trzeciej ;)

Cena od 113 tysięcy euro. Debiut w salonach na jesieni 2014.

400758 Odświeżono Audi RS7 Sportback

Konrad Stopa

fot: Audi

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: