Nowy Hyundai Santa Fe zbliża się wielkimi krokami

Ostatnie dni maja przyniosły nam kolejne ważne informacje dotyczące nowego Hyundai’a Santa Fe. Trzeba przyznać, że Koreańczycy jak dotąd skutecznie dawkują emocje.

Wiemy już, że największy SUV w gamie trafi do sprzedaży w Europie we wrześniu 2020 roku.  Oparty będzie na całkowicie nowej platformie, która ma zapewnić nie tylko lepsze właściwości jezdne, ale również większe bezpieczeństwo pasażerów. Poza zmianami wyglądu, które są oczywiste dla każdego nowego modelu, możemy spodziewać się również mocno odmłodzonych jednostek napędowych pod maską.  Nie zabraknie silników elektrycznych. Pierwszy raz w historii tego modelu znajdziemy tu zarówno napęd hybrydowy, jak i napęd typu plug-in.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje dotyczące nowej generacji flagowego Hyundai’a.

Paweł Oblizajek
fot. Hyundai

Dyskusja

komentarzy

Paweł Oblizajek

Uwielbia podróże, szczególnie te samochodem. Chciałby na stałe zamieszczać w słonecznej Toskanii i lepiej poznać kulturę życia we Włoszech. Motoryzacją pasjonuje się od najmłodszych lat. Szczególnym zamiłowaniem darzy motoryzacje włoską. Wolne chwile spędza na spacerach z rodziną a w sobotnie wieczory śledzi zmagania angielskiej piłki nożnej. Potrafi też zarwać noc by zobaczyć walki bokserskie na światowym poziomie.