Nissan Pulsar nowym kąskiem dla rodzin

Nissan chce powrócić do segmentu C i powtórzyć sukces Nissana Qashqaia. Czy mu się to uda? Jesienią 2014 roku do sprzedaży wejdzie model Pulsar.

Nissan Pulsar to hatchback, który zostanie zaprezentowany jeszcze w maju. Będzie produkowany w Hiszpanii i został zaprojektowany typowo pod europejskie gusta. Przynajmniej tak twierdzi producent.

 

624227983801932148 Nissan Pulsar nowym kąskiem dla rodzin/worldcarfans.com

Nazwa Pulsar ma bogatą tradycję w historii produktów Nissana – po raz pierwszy pojawiła się w 1978 r. Przez ostatnie cztery dekady była powszechnie stosowana w modelach sprzedawanych w Azji i Australii, a na początku lat 90. takie oznaczenie nosił także model N14 na niektórych rynkach europejskich.

Bardziej szczegółowe informacje owiane są tajemnicą, ale wiemy, że na rynku azjatyckim samochód radzi sobie całkiem dobrze, a to będzie jego kolejna generacja. Ale nie tylko tam auto jest sprzedawane. Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć ofertę sprzedażową na Bliskim Wschodzie.

Konrad Stopa

 

Nissan Pulsar Thailand Nissan Pulsar nowym kąskiem dla rodzin/nissan-pulsar.com

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: