Najdziwniejsze Lamborghini Aventador – Kode 0

Tuning nie zna granic, a czasem nawet nie stoi koło czegoś, co można nazwać gustem. I nie zawsze to dotyczy tanich, zdezelowanych aut. Dość oryginalnie auta przerabiają też Azjaci – spójrzcie na Kode 0.

Nie wiem czy jestem fanem takich zabaw designem, aczkolwiek jedno trzeba panu Okuyamie przyznać – jest bardzo odważny, chociaż nie jest to pierwszy tego typu projekt. Ken po prostu bierze samochód na warsztat, odpowiednio go modeluje i sprzedaje oryginalne konstrukcje nie do podrobienia.

kode 0 supercar for sale 3 1024x576

Tym razem na rynek trafił niespotykany Aventador w barach błyszczącej stali i zieleni. Co ważne zmiany dotykają jedynie karoserii i wyglądu auta. Najważniejsze podzespoły jak silnik (700konne V12) zostają bez zmian, chociaż upiększanie w tym wypadku pozwoliło zmniejszyć masę auta nawet o 300 kilogramów.

Inspiracją dla twórcy były lata 70. ubiegłego wieku, a auto można kupić za bagatela… No właśnie, cena nie jest nawet podana, by ją poznać trzeba kontaktować się osobiście.

kode 0 supercar for sale 1 1024x576

Konrad Stopa
fot. Kode

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: