Nadchodzi nowe Camaro!

Chevrolet podgrzewa atmosferę tuż przed premierą kolejnego Camaro. Samochód zostanie pokazany 16 maja podczas kameralnej imprezy.

Tylko tysiąc osób będzie mogło wziąć udział w niezwykłej imprezie Chevroleta, podczas której oficjalnie pokazane zostanie najnowsze wcielenie Camaro. Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie —-> tutaj, ale ja zachęcam do wejścia na tę stronę głównie ze względu na elektryzujący dźwięk silnika nowego Camaro, którego możecie właśnie tam posłuchać.

1424 1024x684 Nadchodzi nowe Camaro!

Co wiadomo o nowy Camaro? Być może nie będzie aż tak ostry, jak obecnie produkowany model, a pod jego maską oprócz V-ósemki znajdzie się pewnie też czterocylindrowa jednostka. Więcej szczegółów poznamy już niebawem.

fot. chevrolet

agier

Dyskusja

komentarzy

Adam Gieras

Adam Gieras

Cześć! Jestem pomysłodawcą portalu MotoPodPrąd i od samego początku pełnię zaszczytną funkcję redaktora naczelnego. Urodziłem się w 1984 roku w Warszawie, z wykształcenia jestem politologiem i prawie dziennikarzem (jak prezydent Kwaśniewski, chociaż studiów nie skończyłem...), a od kilku lat zawodowo poruszam się w świecie afiliacji. Myślę, że mogę nazywać się pasjonatem motoryzacji od dziecka – już w wieku 2-3 lat pytałem o każdy samochód spotkany na ulicy: „co to?”, a dorośli musieli udzielać odpowiedzi. W wieku 10 lat pamiętałem dane techniczne i ceny wszystkich modeli dostępnych na polskim rynku – prenumerata gazety „Auto Bazar” była dla mnie ważniejsza niż nowy rower czy deskorolka. Prawo jazdy zacząłem robić na 3 miesiące przed ukończeniem 17 lat i odkąd odebrałem upragniony dokument nie rozstaję się z czterema kółkami. Dzięki motopodprad.pl udało mi się spełnić nie jedno marzenie – za co dziękuję także Wam, Czytelnikom. Prowadziłem kilkaset samochodów, więc myślę, że wreszcie poza teoretyzowaniem, mogę coś o motoryzacji powiedzieć i być może będę miał rację. Z testowania czerpię przyjemność, ale nie mierzę samochodów linijką, nie sprawdzam każdego plastiku pod względem faktury, nie interesuje mnie jaki rodzaj koła zapasowego lub zestawu do pompowania znajduje się pod podłogą. Od tego są inni. Uwielbiam auta z przełomu lat 80- i 90-tych. W moim garażu stoją obecnie Skoda Octavia III 1.4 TSI 150 KM Audi A3 1.8T 150 KM, a od niedawna spełnienie marzeń - Mercedes W124 E-24 (K-Jet, 220 KM). Nigdy nie kupię chyba nowszego auta niż mam ;)