Międzynarodowa platforma motoryzacyjna również w Polsce!

Innowacyjna, międzynarodowa platforma ogłoszeń motoryzacyjnych InterExportCar.com od miesiąca działa na rynku polskim. Osoby poszukujące wymarzonego nowego lub używanego auta mogą korzystać z tej samej atrakcyjnej oferty, która jest dostępna w sześciu krajach europejskich.

 

Przywilejem nowej platformy jest nowatorski i nie spotykany dotychczas sposób kupna samochodu połączony z wieloma możliwościami m.in.: bezpośredniego kontaktu z dealerem, negocjacji ceny oraz wysłaniem maila z wybranym modelem do znajomego. Dodatkowo dla osób, które nie znają dobrze języka obcego istnieje możliwość skorzystania z unikalnej usługi wsparcia językowego, która pozwoli zasięgnąć informacji o samochodzie i umówić się na odbiór niezależnie od kraju w którym zakupujemy auto.

Dla dealerów InterExportCar.com na rynku europejskim proponuje m.in.: możliwość zwiększenia ilości potencjalnych klientów na terenie całej Europy, indywidualnego opiekuna oraz konkurencyjne ceny dla firm chcących rozpocząć współpracę z platformą.

 

Źródło: InterExportCar.com / art. sponsorowany

interexportcar.com logo big

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: