Limuzyna DS 9 wyceniona w Polsce

DS 9 to nowy pomysł francuskiej marki premium na przyciągnięcie klientów znudzonych niemieckimi propozycjami. Wiemy już kiedy trafi do Polski i ile będzie kosztować.

Najtaniej DS. 9 dostaniecie za 205 900 złotych, ale górna granica to prawie 300 tysięcy złotych. Co dostaniemy w takiej super wersji? Najwyższą wersję wyposażenia Rivioli oraz napęd PHEV (225 KM i zasięg kilkudziesięciu kilometrów z ładowarką podłączaną do gniazdka).

DS9 Official 3 1024x576

Podstawowy wariant będzie napędzać silnik PureTech 1.6 l o mocy 225 koni mechanicznych. Oczywiście jest on czterocylindrowy. Na szczęście poziom wyposażenia nie zostawia wiele do życzenia już w podstawowej wersji – są światła LED, nowoczesne multimedia i materiały wysokiej jakości.

Z tego co pamiętam to w DS świetnie się siedzi, więc w DS 9 powinno być już idealnie.

DS9 Official 13 1024x576

Auto powoli można zamawiać w salonach sprzedaży.

Konrad Stopa
fot. DS

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: