LEGO nie zwalnia tempa – Ford F-150 Raptor

Zebranie wszystkich zestawów duńskich klocków odnoszących się do prawdziwych modeli samochodów to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza, że LEGO co chwilę wypuszcza nowe propozycje. Najnowszą jest zabawkowy Ford F-150 Raptor.

W Polsce niedane nam jest zakupić tego wielkiego pickupa, ale oprócz importu z USA, za 650 złotych możemy dostać taki oto zestaw, na który nie potrzebujemy sporego podwórka. Co ważne, to nie zwykłe F-150, a wzmocniona i szybsza wersja Raptor w neonowym kolorze!

%name

Model ten składa się z 1379 elementów, wiec nie jest to najprostsza układanka. Z moich doświadczeń wynika, że to nawet kilka godzin dobrej zabawy. Zabawka ma ponad 40 centymetrów długości, 15 cm szerokości i 11 cm wysokości. Waży ponad 2 kilogramy, więc jak przystało na auto z USA jest grubaśne!

Oczywiście w samochodzie widzimy atrapę silnika V6, działa zawieszenie oraz układ kierowniczy!

Premiera 1 października, więc nie szukajcie na siłę już teraz w sklepach.

Konrad Stopa

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: