[Konkurs] Lego Technic BMW

Tak jak obiecałem, nie tylko ja będę mógł pobawić się klockami LEGO. Opisywany BMW R 1200 GS Adventure może też Wam umilić niejeden wieczór.

 

Ja bawiłem się podczas układania klocków wyśmienicie, o czym już wiecie. Nie można być samolubnym, więc jeden z naszych czytelników również będzie mógł podobnie spędzić czas. Oczywiście nagrodą w tym konkursie jest nowy, nieużywany zestaw LEGO Technic, więc nie martwcie się, że zabraknie klocków. Zapakowana paczka czeka już na swojego nowego właściciela.

 

A co trzeba zrobić?

Do 5 marca włącznie wystarczy na adres redakcja@motopodprad.pl przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. Pytanie otwarte – dodam, które brzmi:

 

Wolisz samochód czy motocykl? Przekonaj nas swoją odpowiedzią.

 

Jak to zwykle bywa, kilka dni po 5 marca w redakcji usiądziemy do Waszych odpowiedzi i wyłonimy zwycięzcę, z którym później się skontaktujemy. Paczkę prześlemy pocztą na nasz koszt.

 

Lego Technic BMW GS 1200 R 5

 

Dziękujemy serdecznie firmie LEGO za możliwość konkursu i serdecznie do niego zapraszamy.

 

Pełny regulamin akcji znajdziecie tutaj.

 

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: