BMW Serii 1 Sedan zadebiutuje w 2017 roku

Bawarski producent nie chce zbytnio odstawać od swoich konkurentów, więc po premierze Audi A3 Limousine zapowiedział, że stworzy „jedynkę” w wersji sedan. Czy rok 2017 to nie za późno?

Informowanie o nowym modelu na 4 lata przed premierą to chyba lekka przesada. Trendy rynkowe się zmieniają jednak trochę szybciej, ale nie mieszajmy się w decyzje BMW. Seria 1 Sedan powstanie i będzie konkurować z Audi A3 Limousine i Mercedesem CLA. Chociaż w ich przypadku być możem mówimy o kolejnych generacjach…

BMW widzi szanse w rynku amerykańskim i chińskim. To tam klienci coraz częściej wybierają sedany premium. W Europie jest inaczej, ale może do 2017 roku się to zmieni.

Projekt owiany jest na razie wielką tajemnicą i nie znamy wielu szczegółów. Auto ma powstać, to wiemy na pewno! Pod maską znajdzie się kilka odmian czterocylindrowców i zapewne hybryda. Jak auto będzie wyglądać? Na to musimy jeszcze sporo czasu poczekać.

Konrad Stopa

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: