Bezpłatna wystawa Porsche we Wrocławiu

Pandemia koronawirusa w dalszym ciągu zbiera swoje żniwo w branży motoryzacyjnej. Wielokrotnie wspominaliśmy o tym, jak wiele wydarzeń zostało odwołanych. Nie mówimy tu o skali Polski, ale o całej Europie. Już teraz mamy pewność,  że przyszłoroczne targi motoryzacyjne w Genewie się nie odbędą. Tym bardziej cieszy nas informacja, która przyszła z Wrocławia. To właśnie tu, w salonie Porsche odbędzie się bezpłatna wystawa klasycznych samochodów tej marki.

Już za dwa dni w salonie Porsche Centrum Wrocław wystawionych zostanie 20 klasycznych modeli tej niemieckiej marki. Ma to związek z ogromnym wyróżnieniem, które otrzymał salon z Wrocławia. Salon ten, jako jedyny w Polsce otrzymał certyfikat Porsche Classic Partner. Od tego momentu w wrocławskim salonie będzie można kupić również klasyczne Porsche. Oprócz ogromnego wyróżnienia wiąże się to także z koniecznością wydzielenia części salonu na ekspozycje samochodów klasycznych oraz koniecznością przeszkolenia dedykowanego sprzedawcy tych samochodów. Przygotowany zostanie również serwis, który będzie wyceniał koszty i zakres ewentualnej renowacji aut.

Wystawa aut klasycznych Porsche będzie otwarta tylko 18 lipca bieżącego roku. Wśród wielu wspaniałych modeli będzie można znaleźć takie perełki jak Porsche 356, 912 czy 966 Milenium Edition.

Porsche 2 Bezpłatna wystawa Porsche we Wrocławiu

Dla wszystkich którzy nie będą mogli wziąć udział w wydarzeniu mamy dobrą informacje. Już jutro o godzinie 19 będzie dostępną transmisja live z salonu Porsche Centrum Wrocław w mediach społecznościowych.

Paweł Oblizajek
fot. Porsche

Dyskusja

komentarzy

Paweł Oblizajek

Paweł Oblizajek

Uwielbia podróże, szczególnie te samochodem. Chciałby na stałe zamieszczać w słonecznej Toskanii i lepiej poznać kulturę życia we Włoszech. Motoryzacją pasjonuje się od najmłodszych lat. Szczególnym zamiłowaniem darzy motoryzacje włoską. Wolne chwile spędza na spacerach z rodziną a w sobotnie wieczory śledzi zmagania angielskiej piłki nożnej. Potrafi też zarwać noc by zobaczyć walki bokserskie na światowym poziomie.