10 pytań do… Autogaleria

Gośćmi “10 pytań do… ” byli już blogerzy i youtuberzy, czas na naczelnego portalu. A konkretnie Macieja Kuchno z autoGALERII. W naszym ogniu pytań odpowiedział m.in. o czerwonej strzale, którą wyciąga z garażu jak tylko robi się ciepło. Chcecie wiedzieć więcej? 

 

Zapewne większości z Was portalu autoGALERIA nie trzeba przedstawiać – dobre zdjęcia, przenikliwe teksty, a wszystko to robione z odpowiednim wyczuciem i smakiem, to ich chleb powszedni. Jesteśmy zaprzyjaźnionymi redakcjami, ale i tak z nutką zazdrości chylimy czoła przed dokonaniami kierowanego przez Maćka portalu.

Czas na pytania!

 

1. Jakie było Twoje pierwsze auto?

Toyota Avensis drugiej generacji z dwulitrową benzyną. Auto niejako spadkowe, wykupione za grosze z floty. Wóz nie do zdarcia – wiele ze mną przeszedł i o dziwo wszystko dzielnie zniósł. Po pięciu latach sprzedałem go za taką samą kwotę, za jaką został kupiony, więc narzekać nie mogę.

 

2. Jakim autem chciałbyś zaimponować:

  • Dziewczynie?
    Na pewno nie autem.
  • Kumplom?
    Koniecznie własnym!
  • Dziadkowi?
    Niestety swoich dziadków nigdy nie poznałem. Mój pradziadek za to kiedyś skonstruował własnego gokarta – jemu więc zaimponowałaby konstrukcja złożona własnoręcznie, pewnie Caterham w wersji „zrób to sam”.

 

3. Jakiego auta nie życzyłbyś wrogowi

Schodzącej właśnie z rynku Micry. Przypominała łódeczkę rzucaną na falach podczas sztormu.

 

4. Czym jeździsz na co dzień i dlaczego?

Pomijając wszelkie auta testowe – na co dzień dzielę z narzeczoną nowe Renault Clio. Świetne miejskie auto. Wczesną wiosną wyciągam zaś z garażu swoją Mazdę MX-5 drugiej generacji. Brak dachu nad głową, napęd na tył, spartańskie wyposażenie – to jest to.

 

5. Ile masz punktów karnych lub ile dostałeś w życiu mandatów?

Aktualnie zero. Rekord na moim koncie to „dyszka”, uzbierana z dwóch przewinień. Z policją staram się nie zadzierać ;)

 

lambo 1 1 10 pytań do... Autogaleria

 

6. Który z motoryzacyjnych mitów jest Twoim ulubionym?

Zdecydowanie ten o francuskich samochodach. Wbrew pozorom przy dobrym traktowaniu odwdzięczają się bezproblemową eksploatacją.

 

7. Najciekawsza anegdota z planu zdjęciowego, testowego itp. ?

Kilka tygodni temu wybraliśmy się do Włoch na testy Lamborghini. Rano starannie spakowałem cały sprzęt – statyw, mikrofon, aparaty, obiektywy, baterie i… oczywiście zapomniałem o najważniejszym elemencie, czyli karcie pamięci. Na szczęście w całej stercie sprzętu znalazła się jedna zapasowa, ukryta w kompaktowej „małpce”.

 

8. Jakie auto byś kupił, gdyby nie ograniczały Cię środki finansowe?

Bez chwili zastanowienia – McLaren 675LT. Każde Ferrari i Lamborghini przy nim blednie.

 

9. Motocykl czy samochód?

Zdecydowanie samochód, choć coraz bardziej ciągnie mnie w stronę dwóch kół.

 

10. Gdyby nie motoryzacja to…

Praca, która zmusza do ruszenia się zza biurka.


 

Na bieżąco rozwój strony możecie śledzić na jego fejsie, a również instagramie.

 

 

Konrad Stopa

Fot. Maciej Kuchno

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: