Uber zawiezie Cię samochodami z Mad Maxa!

Mieszkasz w Seattle i jesteś fanem dobrego kina prosto z Hollywood? Jeśli nie masz auta i często jeździsz taksówką warto zastanowić się nad przejażdżką Uberem…

 

Z tą firmą na całym świecie walczy kilkaset firm i osób, by jak najmocniej przeszkodzić tej korporacji. W niektórych krajach się to udaje, w innych nie. Ja osobiście na miejscu polskich taksówkarzy Ubera bym się nie obawiał, ponieważ rozsądny Polak nie zarobi góry złota jeżdżąc dla tejże firmy.

Mimo to działowi PR trzeba pogratulować pomysłowości, ponieważ tym razem we współpracy z Warner Bros Uber zaproponował od 28 do 31 sierpnia bieżącego roku mieszkańcom Seattle możliwość zamówienia jednego z kilku  “kosmicznych” pojazdów. Co ważne, przejażdżka ta będzie darmowa, ponieważ “na pustkowiu dolary i tak się nie liczą”!

Akcja ma wypromować grę video Mad Max. Oczywiście auta zostały lekko ugrzecznione, by bez problemów pojawiły się na publicznych drogach.

 

Konrad Stopa

Fot: Uber

 

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: