The Grand Tour: oczekiwanie na 18 listopada

Wypuszczony przez Amazon trailer nowego show zapowiada świetną zabawę z trzema najbardziej zwariowanymi prezenterami na świecie.

 

Wiemy, jakie opinie zbiera ‘nowy’ Top Gear bez udziału Clarksona, Hammonda i Maya. Nieudolna próba kontynuowania najlepszego show na świecie powoli zamienia się w kabaret na kółkach w negatywnym tego słowa znaczeniu. Tymczasem stary skład pracował nad nową serią dla Amazona.

 

 

Już w trailerze widać, że zostanie zachowana esencja starego, dobrego Top Gear: brytyjski humor, wielkie wyprawy, w których nie wszystko idzie zgodnie z planem, oraz oczywiście najszybsze i najbardziej egzotyczne samochody prowadzone przez trzech starszych panów. Pozostało nam tylko zadać pytanie ‘what could possibly go wrong?’

 

Bartłomiej Puchała

fot. Amazon

Dyskusja

komentarzy

Bartek Puchała

Nie jest fanem szybkiej jazdy. Dużo większą przyjemność sprawia mu płynność prowadzenia. Dziennikarstwo motoryzacyjne to dla niego zabawa i hobby, choć marzy o przejściu na zawodowstwo. Miłośnik youngtimerów i sleeperów oraz kultowego już Top Gear - posiadacz wszystkich wydanych numerów polskiej wersji magazynu. Na co dzień upala prawie trzydziestoletnie W124.