Seat Mii by Mango

Mii to najmniejszy model Seata nadający się idealnie do przejażdżek na zakupy. Aby silniej przyciągnąć do salonów płeć piękną, producent wszedł w alias ze znaną marką odzieżową Mango. 

Premiera, jak przystało na designerskie auto dla kobiet odbędzie się podczas 080 Barcelona Fashion w dniach 27-31 stycznia. Samochód będzie dostępny w odmianie trzy- i pięciodrzwiowej, a wyróżnią go od standardowego Mii oznaczenia edycji specjalnej, bogate wyposażenie oraz liczne smaczki wizualne.

mii mango1 1024x686 Seat Mii by Mangofot: Seat

Limitowana wersja auta dostępna będzie w wyjątkowym kolorze Glam Beige lub Deep Black, z chromowanymi listwami bocznymi, ciemnoszarymi 15-calowymi felgami i oryginalnymi podgrzewanymi lusterkami bocznymi.

We wnętrzu natomiast znajdziemy tapicerkę z alkantary, skórzaną kierownicę i drążek zmiany biegów, wzory Mango, a nawet specjalny kluczyk. Oprócz tego pełen pakiet dodatkowego wyposażenia – klimatyzacja, radio CD/MP3, poduszki powietrza, a także haczyki na torebkę!

mii mango3 1024x760 Seat Mii by Mangofot: Seat

Przy okazji kooperacji powstał również konkurs dla młodych projektantów. Każdy może stworzyć indywidualne dodatki do Seata Mii. Dla zwycięzcy przeznaczony jest jeden egzemplarz, a także satysfakcja z produkcji danego pomysłu. Reszta uczestników otrzyma bony do sklepów Mango (500 Euro). Samochód zostanie wyprodukowany w liczbie 1000 egzemplarzy. Nie wiadomo czy trafi do Polski.

Konrad Stopa

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: