[Konkurs] Wygraj słuchawkę Bluetooth Plantronics Explorer 500

Odświeżyliśmy naszą stronę główną, a to świetna okazja do tego, żeby ogłosić konkurs! Tym razem do wygrania jest elegancka słuchawka Bluetooth od firmy Plantronics! Śmiało, bierzcie udział!

 

Jesteś zabiegany i co chwilę trzymasz coś w ręku, że nawet nie masz jak odebrać telefonu? A może Twój samochód niestety nie posiada zestawu głośnomówiącego, a dużo podróżujesz? Wstępem rodem z telezakupów chcemy zaproponować Wam kolejny konkurs na naszej stronie, w którym nagroda od firmy Plantronics pozwoli Wam poradzić sobie z problemami powyższego zdania!

 

 

Nie ma jednak co owijać w bawełnę tylko do dzieła. By wziąć udział w konkursie wystarczy do 3 marca 2016 roku mailowo na adres redakcja@motopodprad.pl wysłać odpowiedź na poniższe pytanie:

  • Gdzie można wykorzystać słuchawkę BT Plantronics Explorer 500?

 

Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy takim właśnie sprzętem, o którym przeczytacie poniżej.

 

Explorer 500 White Plaid Briefcase [Konkurs] Wygraj słuchawkę Bluetooth Plantronics Explorer 500
Model Plantronics Explorer 500 pozwala na połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie, co jest wygodnym rozwiązaniem, gdy korzystamy zarówno z prywatnego, jak i służbowego telefonu. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość przesyłania muzyki z odtwarzacza wprost do słuchawki za pośrednictwem profilu A2DP. Mamy zatem dostęp do multimedialnych opcji bezdotykowo, co przyczynia się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa. Zaimplementowana technologia HD Voice, potwierdzona certyfikatem zgodności, zapewnia wysoką jakość rozmowy, a dwa czułe mikrofony odpowiadają za redukcję zewnętrznych odgłosów. Ukryty w obudowie słuchawki przycisk wielofunkcyjny odpowiada za wybudzenie Explorera 500 z trybu oszczędzania baterii oraz za aktywację asystentów głosowych popularnych systemów mobilnych, a więc Cortany, Google Now i Siri. Niekwestionowanym udogodnieniem jest też oferowana w zestawie magnetyczna opaska, którą można zapiąć wokół rączki walizki lub ramiączka plecaka. Jedna strona paska zakończona jest portem USB, a druga slotem micro USB służącym do ładowania słuchawki. Proces zasilania akumulatora trwa zaledwie dwie godziny, po czym słuchawki można używać nieprzerwanie przez siedem godzin.

Pełny regulamin konkursu – tutaj.

 

Explorer 500 White Plaid Phone Coffee [Konkurs] Wygraj słuchawkę Bluetooth Plantronics Explorer 500

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: