[Konkurs] Wycieraczki Oximo mogą być Twoje

Miesiąc bez konkursu na motopodprad.pl to miesiąc stracony, więc by dobrze przygotować się na drugą “majówkę” warto wziąć udział w naszym konkursie! Nagrody jak zwykle zacne.

 

Posiadanie dobrych wycieraczek nie raz ratuje życie, a przynajmniej samopoczucie kierowcy, którego nie irytują smugi na szybie i co za tym idzie brak widoczności. Ja osobiście zwracam na to szczególną uwagę i wycieraczki wymieniam dosyć często. Jeśli nie macie tego w zwyczaju, my zrobimy to za Was!

By wziąć udział w konkursie wystarczy do 22 maja 2016 roku na adres redakcja@motopodprad.pl wysłać mailem odpowiedź na poniższe pytanie:

  • Jak dbasz o dobrą widoczność zza kierownicy?

Nagrodzimy 3 najciekawsze odpowiedzi upominkami! Regulamin konkursu tutaj, a co można wygrać?

Zestaw wycieraczek do Twojego samochodu – w mailu z odpowiedzią na pytanie wyślijcie proszę swój adres oraz markę, model i rok produkcji Waszego auta, żebyście dostali odpowiednie wycieraczki. Firma Oximo zapewnia, że ma osprzęt do prawie 99 % samochodów, więc nie powinno być kłopotu.

Oximo to polska firma z siedzibą w Gdyni, która specjalizuje się w produkcji innowacyjnych wycieraczek do szyb samochodowych. Sprzedaż produktów Oximo oscyluje na poziomie 200 tysięcy sztuk miesięcznie, z czego ok. 25% trafia na rynki zagraniczne: Słowację, Czechy, Litwę, Białoruś, Niemcy, Szwecję, Włochy. Wyróżnikiem firmy jest wysoka jakość produkowanych wycieraczek samochodowych oraz fakt, że jej asortyment można dopasować do 99,9% aut osobowych, ciężarowych i autobusów, co stanowi największą zaletę Oximo.

Jakie są kluczowe zalety wycieraczek Oximo?

  • Wycieraczki Oximo zawierają mieszankę polimerów wzbogaconą o włókna carbonu odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • Posiadają szynę stalową wewnątrz spoilera z niezwykle wytrzymałej stali typu high-carbon, która jest w całości ocynkowana
  • Do szyny wycieraczki jest przytwierdzony metalowy adapter, dzięki czemu mocowanie jest znacznie wytrzymalsze niż w przypadku powszechnie stosowanych plastikowych zamienników
  • Jest w nich użyta mieszanka 100% najwyższej jakości naturalnego kauczuku pokryta warstwą silikonu grubości 80 [um], co radykalnie zwiększa odporność na warunki atmosferyczne
  • Mają aerodynamiczną konstrukcję, gwarantującą właściwe działanie przy prędkościach, sięgających nawet 285km/h

 

Nie ma się co zastanawiać, tylko raz dwa wysyłać zgłoszenia!

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości. Od najmłodszych lat jego ulubioną zabawą było zgadywanie samochodów po dźwięku silnika. Najlepszym prezentem na gwiazdkę, o czym wiedzą najbliżsi, niezmiennie jest prasa motoryzacyjna z całego roku. Pisze dla Was z humorem i pewną dozą uszczypliwości, ciesząc się z każdego komentarza pod swoimi tekstami.
Follow Me: